image1 image2 image3

HELLO I'M DAGMARA|WELCOME TO MY PERSONAL BLOG|I HOPE YOU SPEND A NICE TIME HERE|ENJOY!|

A może Ty jesteś tą perełką ?

Dla wielu z Nas Maffashion, czy Jessica Mercedes są ikonami, osobami godnymi do naśladowania. A co jeśli wśród Nas jest jakaś perełka ? 
Fora blogowe, grupy na facebooku gniją z powodu spamu, sztucznych komentarzy, fałszywych czytelników. Rozumiem, że gdyby nie one wiele blogów nie ujrzałoby światła dziennego, ale wśród tego spamu czasem można natknąć się na witrynę prowadzoną 'idealnie'. Sama nie raz znalazłam blog, który poziomem dorównuje tym najpopularniejszym. Ale co można poradzić, jeżeli nieoszlifowany diament ginie w gąszczu, bo ktoś potrzebuje 'kliknięć' do współpracy.
Proszę Was miejcie szacunek do siebie i do swoich blogów, dajcie Naszym 'perełkom' ujrzeć światło dzienne :)  Share this:

CONVERSATION

12 komentarze:

 1. Bardzo ładna bluza i do tego nie droga; )
  Świetnie to napisałaś, ja tam nie zaliczał się do perełek ale w przyszłym roku planuje dużo zmian na blogu:* Bardzo przyjemny blog, z miłą chęcią obserwuje, aby zaglądać tu częściej. Zapraszamy również do siebie: *

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna bluza i do tego nie droga; )
  Świetnie to napisałaś, ja tam nie zaliczał się do perełek ale w przyszłym roku planuje dużo zmian na blogu:* Bardzo przyjemny blog, z miłą chęcią obserwuje, aby zaglądać tu częściej. Zapraszamy również do siebie: *

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie napisane, bluza jest świetna c: Osobiście uważam, że posty promujące bloga np. na facebooku nie są niczym złym. Każdy chce się jakoś wybić. Co innego żebranie o każde wejście, obserwacje, komentarz. Przez to wszystko staję się takie komercyjne, bardzo komercyjne.

  ♠ queen-of-original.blogspot.com ♠

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie! Wiele na prawdę dobrych blogów ginie wśród tego spamu. Nawet nie można o nic zapytać, bo, albo nikt nie zauważy Twojego pytania, albo zaraz posypią się linki do czyiś blogów. Co gorsza, nikt nie potrafi nad tym spamem zapanować.
  Poklikałam. Świetna bluza!

  Pozdrawiam, I am Angelika - klik!

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietnie napisane! :)
  Kliknęłam ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Hm trochę to próżne z Twojej strony bo piszesz, że każdy potrzebuje kliknięć do współpracy a na końcu wpisu prosisz o kliknięcie w link :-) ale cóż, każdy ma inne do tego podejście i fakt, na grupach facebookowych można znaleźć na prawdę fajne blogi :-)

  Zapraszam na mojego bloga fotograficznego :-)
  http://sylw-photos.blogspot.com/2015/10/sesja-konkursowego-zwyciezcy.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, że wyraziłam się dość jasno "ginie w gąszczu, bo ktoś potrzebuje 'kliknięć' do współpracy." miałam na myśli tutaj umieszczanie, a nawet narzucenie wejście w link, odsyłający do współpracującej strony tam gdzie o to nie proszono. A jak wiadomo na forach, czy grupach od tego się roi.

   Usuń
 7. interesujący i genialny post, przede wszystkim fantastyczny blog! Masz rewelacyjne pomysły ;) Na pewno będę tu zaglądać częściej! ;]Posty są naprawdę przemyślane i świetnie napisane.
  Zapraszam do siebie na KONKURS
  http://dominikax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo interesujący post :) Świetnie ujęłaś to w jednym wpisie :)
  http://myworldemilyblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Krótko i na temat :) To mi się podoba.
  Pozdrawiam

  http://kobietanaemigracji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Krótko, acz treściwie. Masz sporo racji :)
  Pozdrawiam.
  www.satin-touch.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

PAMIĘTAJ:
Każda obserwacja i każdy komentarz motywuje:)

***