image1 image2 image3

HELLO I'M DAGMARA|WELCOME TO MY PERSONAL BLOG|I HOPE YOU SPEND A NICE TIME HERE|ENJOY!|

Wyznaczamy TRENDY 2016 !

Hej,
Jak wiadomo z roku na rok zbliżają się sezonowe wyprzedaże, a co za tym idzie każda z Nas chciałaby zapolować na coś, co przydałoby się, a jednocześnie było modne w przyszłym roku. Bo jak wiadomo nie ma sensu tracić pieniędzy na coś co nam się szybko znudzi, bo "wyszło z mody".
Tak więc, dzisiaj wezmę pod lupę międzysezonową kolekcję Roberto Cavalli, czyli Resort 2016.

Resort 2016 w szczególności koncentruje się na dzielnicy Harajuku w Tokio, w miejscu spotkań dla ekscentrycznych nastolatków, którzy ubierają się w stroje skomplikowane i niestandardowe. Nastrój kolekcji skręcił również w kierunku Las Vegas z serii funky, rocka inspirowane kawałki, takie jak skórzana kurtka z frędzlami, metalowymi akcentami w połączeniu z pasującą minispódniczkę lub sukienka bez rękawów, zapinana na zamek noszona na jedwabną kobiecą bluzkę. 
Podsumowując, nie wyrzucajmy ramonesek, skóra nadal będzie modna. Styl boho, który zaczął się w tym sezonie nadal będzie Nas obowiązywał. Co do butów, pancerne, wysokie, kolorowe, platformy, na grubszym obcasie. Lekkie mgiełki myślę, że zawsze będą na topie, bo każda z Nas chce pokazywać swoją nutkę kobiecości ! :)                

               

Share this:

CONVERSATION

2 komentarze:

PAMIĘTAJ:
Każda obserwacja i każdy komentarz motywuje:)

***