image1 image2 image3

HELLO I'M DAGMARA|WELCOME TO MY PERSONAL BLOG|I HOPE YOU SPEND A NICE TIME HERE|ENJOY!|

Ty też możesz nosić Double Denim ! Zobacz jak ...

Tego lata, denim nie tylko odcinkowych szafa, to moda must-have. Double denim, lub noszenie go head-to-toe, nigdy nie było bardziej na trend. Z wybiegu na ulicy, marki oferują wszechstronne tkaniny w różnych sylwetek i wykończeń. Jest na to sposób, aby podwoić swoje denim w celu dostosowania do każdego stylu. Jeśli dżinsy nie są twoje rzeczy, podwoić swoją dżinsową kurtkę dżinsową spódnicę z. Długość i plecionka w tej spódnicy Acne Studios sprawia, że działa, zastosowanie, a my też kochać, jak to zostało urządzone z pasa pokazuje, jak wszechstronny denim jacket jest.
Read more at http://www.marieclaire.co.uk/news/fashion/549091/yes-you-can-wear-double-denim-here-s-how.html#RStP76otIxmvdO0F.99
Tego lata denim to nie tylko to, co leży u Ciebie na dnie szafy. Tego lata jest to moda must-have ! Double denim, lub noszenie go od stóp do głów nigdy nie było bardziej trend. Z wybiegu na ulicę, marki oferują Nam wszechstronne tkaniny dopasowane do różnych rodzajów sylwetek. Jeśli jeansy nie są Twoimi faworytami, możesz połączyć jeansową kurtkę z jeansową spódnicą.


Jeżeli head to toe (od głów do stóp) denim jest przerażającą dla Ciebie myślą, możesz go rozbić i połączyć z białą koszulką. Ale za to z jaką elegancją ! Natomiast jeżeli czujesz, że double denim to coś dla Ciebie, możesz połączyć go z sandałami. Nie bój się bawić kolorową biżuterią. Do jeansowego koloru wszystko pasuje ! (Prawie wszystko :)

Share this:

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Chyba się nie przekonam... jakoś tak za jednolicie :)
    www.kolorowypingwin.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze napisane naprawdę dobrze niestety coraz mniej spotyka się takie fajne wpisy :) Krótko i na temat :)

    http://jakprzebiec.blogspot.com/2015/08/samotnosc-i-inne-przypadosci-ludzkie.html

    OdpowiedzUsuń

PAMIĘTAJ:
Każda obserwacja i każdy komentarz motywuje:)

***